ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست دانستنی Speedtest یک رتبه بندی ماهانه از سرعت اینترنت جهانی دارد.

Speedtest یک رتبه بندی ماهانه از سرعت اینترنت جهانی دارد.

ب

Speedtest به مدت طولانی برای سنجش سرعت اینترنت به کار گرفته شده است و اکنون شاخص Global Speedtest Global Index را به شما معرفی می کند که رتبه بندی جهانی ماهانه را برای شما فراهم می کند تا ببینید که کشور شما چه به سرعت اینترنتی دارد.

 

شاخص Global Index از دادههای میلیاردها تست مصرف کنندگان در سرویس استفاده می کند و سرعت های پهن باند موبایل و ثابت را از سراسر جهان نشان می دهد.که به صورت ماهیانه به روز می شود، رتبه بندی هر کشور نشان می دهد که سرعت اینترنت چقدر است . با کلیک بر روی یک کشور منحصر به فرد و مشاهده متوسط دانلود و سرعت آپلود آن متوجه ان میشویم.

به نظر می رسد وبلاگ Speedtest نشان می دهد که عملکرد ردیابی نمودار نیز بر روی صفحات ظاهر می شود،زیرا گزارش های ماهانه همچنان به چاپ می رسند، و به مردم امکان می دهد “روند کشف داستان های احتمالی را شناسایی کنند.

 

مطمئنا این تنها رتبه بندی سرعت اینترنت نیست، اما لذت بردن از این است که چگونه کشورها در حال حرکت به بالا و پایین نمودار هستند.برای مثال، قبرس، 21 موقعیت را در رتبه بندی تلفن همراه از داده های ماه گذشته به شماره 35 منتقل کرده است، در حالی که فرانسه پنج موقعیت را در همان نمودار به شماره 37 منتقل کرده است. اگر شما تعجب می کنید که هزینه های ایالات متحده چگونه است، دوباره شماره تلفن 46 را برای تلفن همراه تحت مونتنگرو، سوئد و مجارستان و در شماره 9 برای پهنای باند قرار دهید. (هی، بد نیست!) تنها سه کشور در 10 رده بالای هر دو دسته قرار دارند: سنگاپور، کره جنوبی و ایسلند.

 

  • پست تصادفی
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید