ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست قالب های جوملا 15 قالب جذاب برای نمونه کارهای جوملا 2017

15 قالب جذاب برای نمونه کارهای جوملا 2017

ب
 
با حرفه ای ترین نمونه کارهای قالب جوملا  میتوانید یک وب سایت مناسب و جذابی داشته باشید با این تم ها میتوانید اثار شگفت انگیزی را خلق کنید.با فارسی سرا همراه باشید.

 

قالب Aaika

aaika joomla portfolio template


در حقیقت شما فرد خلاق هستید که تازه شروع به کسب و کار غنی کرده اید. Aaika به شما کمک می کند که نمونه کارهای وب سایت ها را کنار هم قرار دهید.10 سربرگ مختلف و 18 طرح صفحه اصلی وجود دارد که نه تنها سرعت کار را افزایش می دهد، بلکه به شما یک ایده کلی را می دهد که می توانید با Aaika انجام دهید.اگر دارای مهارت صفر در مورد برنامه نویسی و طراحی باشید، هیچ کس متوجه نخواهد شد که شخص حرفه ای ان را ساخته است.

دمو/ دانلود

 

 قالب Creative

creative joomla portfolio template

نام نمونه کارهای جوملا ، نمونه کارهایی با طرح های فوق العاده انعطاف پذیر است.تغییرات رنگ نامحدود، سفارشی کردن تایپوگرافی نامحدود و سفارشی سازی طرح بندی نامحدود، اساسا Creative اجازه می دهد تا همه چیز را تغییر دهید.نمونه کارها قابل فیلتر کردن با 6 سبک است و ویژگی کلی بیش از 70 موقعیت ماژول دارد.نمونه کارها قابل فیلتر کردن با 6 سبک است و ویژگی کلی بیش از 70 موقعیت ماژول دارد.
دمو / دانلود

 

قالب ProBiz!

probiz joomla portfolio template

ProBiz! تم جوملا برای کسب و کارهای خلاق ایجاد شده است.ساخت یک وب سایت سرگرم کننده و سریع است، اما نتیجه نهایی می تواند بسیار موثر باشد.اکنون می توانید یک صفحه وب را  با ProBiz به راحتی کنار هم قرار دهید. این ویژگی سازنده کشیدن و رها کردن صفحه را دارد و دارای بیش از 40 افزونه است.

دمو / دانلود

 

قالب Yamato

yamato joomla portfolio template

نمونه کارها قالب جوملا Yamato یک ابزار عالی برای نمایش پروژه های آنلاین شما است. این قالب بازاریابی دارای تمام پسوندهای مورد نیاز برای علاقه مندان به بازاریابی است. شما می توانید به سرعت به کمک Helix 2 Framework یک وب سایت ایجاد کنید. با کشیدن و رها سازی بلوک ها  به راحتی می توانید طرح بندی خیره کننده را به خوبی با کشیدن و رها کردن ایجاد کنید. به علاوه، شما لازم نیست به عنوان یک متخصص سازنده صفحات وب برنامه نویسی کنید.کار با این قالب بسیار راحت است و هر کسی می تواند آن را انجام دهند.

دمو / دانلود

 

قالب Archi

archi joomla portfolio template

قالب Archi یک قالب جوملا ویژه برای خدمات طراحی داخلی و معماری است. اگر به دنبال جزئیات و چشم انداز دقیق هستید زمانی که به ارتقاء داخلی (و بیرونی) یک ساختمان می پردازید، و می خواهید تخصص خود را گسترش دهید. با کمک یک وب سایت به همراه نمونه کارهای جامع، می توانید مشتریان جدیدی را جذب کار خود کنید و آرشیو پروژه خود را ایجاد کنید. این حتی می تواند برای شما به عنوان یک CV یا رزومه باشد که شما می توانید به کارفرمایان نشان دهید و آنها شما را به عنوان کارمند جدید خود انتخاب کنند.

دمو / دانلود

 

قالب Mochito

mochito joomla portfolio template

خیر!، این مورد نوشیدنی مورد علاقه شما نیست!! بلکه می تواند قالب نمونه کارهای مورد علاقه جوملا شما باشد. قالب Mochito شامل یک صفحه با بخش بزرگی از ویژگی ها برای وب سایت نمونه کارهای شخصی و خصوصی است. کار، پروژه های خود و در نهایت خودتان را، حرفه ای و بسیار جذاب را تبلیغ کنید. حتما می دانید که یک نمونه کار مناسب، توجه بیشتری را جذب می کند.

دمو / دانلود

 

قالب Haswell

haswell joomla portfolio template

یکی دیگر از کارهای خوب هنری در مورد قالبهای نمونه کارهای جوملا قالب Haswell است. ما در اینجا یک قالب بسیار کاربردی و چند صفحه ای به نام Haswell داریم که ویژگی های آن شما را مجذوب می کند. یک قالب یکتا که به شما اجازه می دهد آن را تغییر دهید تا با نیازهای شما مطابقت داشته باشد و کارهایی را که قبلا انجام داده اید را در یک فرم بسیار هیجان انگیز نشان دهید. این تم قدرتمند همه و همه چیزی که شما نیاز دارید را به صورت یک نمونه کار کارآمد فیلترپوینت و پاسخگو در اختیار شما قرار می دهد.

دمو / دانلود

 

قالب Creativ

creativ joomla portfolio template


قالب Creativ چیزی را پنهان نمی کند. یک قالب زیبای چند منظوره جوملا پاسخگو برای ذهن های خلاق است . شما می توانید از این قالب برای هر وب سایتی استفاده کنید. با این حال، می توانیم یک نمونه کار معمولی ایجاد کنیم و این واضح است که چرا ما این قالب Creativ را در لیست قرار می دهیم. در صورت تمایل هرچه بیشتر می توانید در آینده آن را گسترش دهید.

دمو / دانلود

 

قالب BigStream

bigstream joomla portfolio template


در بسیاری از موارد زمانی که کلمه ی “بزرگ” برای برند یک محصول به کار میرود، برایتان با اهمیت است. با قالب BigStream جوملا، همه چیز آنقدر بزرگ نیست. اما در واقع، بیشتر شبیه به زمان تحریمهاست، و موقعیتی را که با آن روبرو میشوید، تحمیل میکنید و برند خود را با اهمیت جلوه می دهید.

دمو / دانلود

 

قالب FLEX

flex joomla portfolio template

شما می توانید همان چیزی که با قالب جوملا FLEX می خواهید، به صورت انعطاف پذیری را بسازید.این قالب فوق العاده انعطاف پذیر برای شما به عنوان یک مترجم آزاد  برای ارائه کار و اجراهای خود قابل توجه است. FLEX پر از صفحات با دقت نگهداری و مواد نسخه ی نمایشی است که هر فرد خلاق می تواند به بالاترین پتانسیل استفاده کند. SP Page Builder از تمامی نیازهای شما با بیش از 55 عنصر که به صفحات شگفت انگیز کمک می کند، مراقبت می کند.

 

قالب Splash

splash joomla portfolio template

 

قالب Splash

بک قالب کاملا کاربردی است که بدون نیاز به اندازه، نیازهای هر کسب و کار را برآورده می کند.با Splash، شما یک طرح پاسخگو 100٪ را دریافت می کنید که به نظر می رسد خیره کننده بر روی تمام صفحه نمایش می باشد.

دمو / دانلود

 

قالب Wolverine

wolverine joomla portfolio template

قدرت و تطبیق الگو Wolverine بی پایان است. برای یک ارتش یک نفره یا برای یک آژانس خلاق، Wolverine یک راه حل کامل برای وب سایت نمونه کارهای شماست.طراحی تمیز و مدرن به شما امکان می دهد تا یک وب سایت جدید به دنبال وب سایت بدون هیچ گونه چالشی داشته باشید.

دمو / دانلود

 

قالب Femto

femto joomla portfolio template

صفحات نسخه ی نمایشی به شما یک دیدگاه سریع را می دهد که می توانید با Femto انجام دهید و حتی برای ایجاد سایت خود از آنها استفاده کنید.عملکرد کشیدن و رها کردن هنگامی که عناصر را برای سایت جدید خود ترکیب می کنید، مفید و کاربردی است.
افزونه های زیادی وجود دارد که از قالب Femto برای سازنده صفحه استفاده می شود. شما می توانید چیزهای جادویی بیشتری را با این کارها انجام دهید.Femto در اینجا است که از نیازهای نمونه کارها خود در زمینه آنلاین مراقبت می کند و به شما کمک می کند چیزی ویژه ای برای مخاطبانی که قصد تأثیر روی  آن را دارند ایجاد کنید.

دمو / دانلود

 

قالب Celsius

celsius joomla portfolio template


برای نمایش کار فوق العاده ای در وب به زیباترین شیوه ممکن، تم سلیس را انتخاب کنید. یک راه حل کامل برای افراد خلاق مانند خودتان می باشد.Celsius با استفاده از چارچوب Warp و UIKit ساخته شده.هنگام استفاده از این الگو باشکوه، آخرین تکنولوژی های وب مورد استفاده قرار میگیرد. به گفته این شرکت، تمام روندها و الزاماتی که وبسایت باید در تمام دستگاهها در همه مرورگرها انجام دهد، پیروی می کند.رنگ های زیبا با فونت های چشمگیر و دوستانه و مهمتر از همه، کار خیره کننده شما، تجربه ای عالی برای همه شما می باشد. Celsius این است که عکس ها و فیلم های خود را به وب تبدیل می کند و آنها را در بهترین حالت نمایش می دهد.

دمو/ دانلود

 

قالب Highstand

highstand joomla portfolio template

در عرض چند دقیقه، می توانید یک وب سایت با نام تجاری جدید Highstand ایجاد کنید.این الگو شامل بیش از 30 صفحه اصلی با ویژگی های غنی و بخش های ظریف است.ما بیشتر شما را با اعداد تحت تاثیر قرار می دهیم.دارای 30+ عناوین و 10+ پانورامتر است. رنگ ها و الگوهای نامحدود با کدهای کوتاه و پس زمینه سفارشی شده وجود درد شما هم اکنون می توانید شروع به انجام برخی از چیزهای جادویی کنید.

دمو/ دانلود

 

  • پست تصادفی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید