ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست افزونه وردپرس 10 سوپر پلاگین برای انتقال سایت وردپرس

10 سوپر پلاگین برای انتقال سایت وردپرس

ب

 

چرا باید یک وب سایت را کپی کنید؟ شما ممکن است بخواهید

    وب سایت خود را از یک سرور به سرور دیگر انتقال دهید.
از یک میزبانی محلی به یک سرور اختصاصی یا بالعکس تغییر دهید.
یک محیط تست برای آزمایش برخی از تغییرات.
به سادگی از وب سایت خود پشتیبان بگیرید
یک نسخه برای یک پروژه مشابه داشته باشید و..

شما می توانید وب سایت را به صورت دستی یا با استفاده از یک افزونه کپی کنید. کپی کردن دستی یک وب سایت یک روند کپی کردن خسته کننده است که به زمان زیادی از شما می گیرد. با این حال بهتر است یک بار این کار را انجام بدهید، تا تمام کارهایی که پلاگین برای شما انجام می دهد را بهتر درک کنید. برای تکرار یک فایل به صورت دستی و نصب آن در یک مکان جدید، شما مجبور خواهید بود

یک پایگاه داده خالی را در محل جدید ایجاد کنید.
یک نام را به پایگاه داده جدید بدهید.
پر کردن و ثبت اطلاعات مربوط به پایگاه داده، از جمله کاربر و امتیازات برای کاربران.
ورودی ها
را در سرور قدیمی پیدا کنید و همه فایل ها را دانلود کنید.
تمام مراجع پایگاه داده را به مکان جدید ویرایش کنید.
اتصال به سرور جدید و کشیدن تمام فایل های خود را از وب سایت قدیمی با استفاده از FTP.
تمام URL ها را تغییر دهید تا مکان جدیدی را نشان دهند.
تنظیمات دامنه را پیکربندی کنید.

در این زمان افزونه ها میتوانند به شما کمک کنند. با این پلاگین ها می توانید به راحتی یک کپی از وب سایت که می خواهید را ایجاد کنید. توسعه دهندگان می توانند یک الگو برای استفاده بعدی برای مشتریان مختلف ایجاد کنند. این مورد می تواند به خصوص برای وب سایت های بزرگ مفید باشد.

شما باید اطلاعات زیر را در مورد وب سایت جدید نگه دارید:

نام دامنه جدید
جزئیات پایگاه داده MySQL
جزئیات ورود FTP به FTP

اگر بعد از وارد کردن این جزئیات و فشار دادن دکمه Clone، یک نسخه کپی آماده دارید، باید به پنل مدیریت خود بروید تا تغییرات را به طور منظم ذخیره کنید. این اطمینان حاصل خواهد شد که لینک های شما به درستی کار می کنند.

اکنون، به ما اجازه دهید برخی از پلاگین های محبوب را که در این زمینه به شما کمک می کنند معرفی کنیم شما می توانید همه این کارها را به راحتی با چند کلیک ساده انجام دهید.

 

افزونه All-in-One WP Migration

مانند بسیاری از افزونه ها در این لیست، افزونه All-in-One WP Migration می تواند یک پشتیبان ساده از فایل های شما ایجاد کند. و سپس آن را در یک مکان جدید نصب می کند. قبل از شروع کار، لازم است یک پلاگین وردپرس را در هر دو طرف نصب کنید. رابط کاربری پلاگین محیط ساده ای است، و شما می توانید همه چیز را در فایل های وب سایت خود، پایگاه داده، تم ها، و پلاگین و.. با چند کلیک ساده دانلود کنید.

افزونه Duplicator

Duplicator یک پلاگین بسیار عالی برای ایجاد پشتیبان ساده و انتقال وب سایت شما است. هر دو نسخه رایگان و پولی در دسترس هستند. نسخه رایگان افزونه شامل جادوگر مهاجرت است! اگر دانش فنی محدودی داشته باشید، می توانید ازین افزونه بسیار کاربردی بهره ببرید.

صفحه افزونه / نسخه حرفه ای

افزونه WP Migrate DB

WP Migrate DB کپی پایگاه داده خود را از یک وب سایت به سایت دیگری انجام می دهد. شما باید این پلاگین را در هر دو محل اصلی و سرور مقصد نصب و فعال کنید. شما می توانید داده هایی را که نمی خواهید نگه دارید حذف کنید.

صفحه افزونه / نسخه حرفه ای

افزونه Updraft Plus

به روز رسانی به علاوه، با 700،000 + نصب فعال (برابر با ضبط کننده) و رتبه بندی 4.9 ستاره، بدون شک یک پلاگین محبوب برای کلونینگ وب سایت است. این افزونه در درجه اول برای ایجاد پشتیبان، اما نسخه های حق بیمه می تواند برای کلونینگ و مهاجرت نیز استفاده می شود.

 

صفحه افزونه / نسخه حرفه ای

افزونه Backup Buddy

Backup Buddy یک پلاگین با حق بیمه است. این یک ابزار مهاجرت آسان است که به سادگی به عنوان ابزار شبیه سازی دو برابر می شود. صفحه Restore / Migrate جایی است که جهت فرآیند شبیه سازی شما شروع می شود. Backup Buddy به شما یک نسخه کامل وردپرس خود را در فرمت فایل زیپ می دهد.

.

صفحه افزونه

افزونه ManageWP

ManageWP واقعا یک افزونه نیست این یک سرویس نگهداری وردپرس است که به شما کمک می کند تا تمام سایت های وردپرس خود را از یک داشبورد تک مدیریت کنید. این افزونه می تواند پایگاه داده بزرگ و ادغام URL در داده های سریال پس از کلونینگ اداره کند. نصب مجدد آن در وردپرس مقصد لازم است.

صفحه افزونه

افزونه Cloner

Cloner هم یک افزونه دیگر است که می تواند سایت وردپرس شما را بسازد. این افزونه به ویژه برای کار در شبکه های چندگانه طراحی شده است. شما می توانید از آن برای کپی هر بخشی از سایت یا وب سایت خود استفاده کنید و آن را به یک URL دیگر در همان شبکه انتقال دهید.

.

صفحه افزونه

افزونه WP Clone

WP Clone یک راه آسان و سریع برای کلون کردن و مهاجرت وب سایت شما ارائه می دهد. که به شخصه بنده خودم هم این افزونه را به شما پیشنهاد می کنم با فشرده سازی فایل های سیستم وردپرس شما زمان بسیاری صرفه جویی می شود. اما شما باید یک نسخه دیگر در پیکربندی وردپرس محل جدید نصب کنید.

صفحه افزونه

افزونه CMS Commander

CMS COMMANDER فقط یک پلاگین شبیه سازی نیست. و خیلی بیشتر است – به مدیریت چندین سایت وردپرس کمک می کند. مدیریت حسابهای کاربری، نظرات و محتوا، تنظیمات وبلاگ، تنظیمات وبلاگ به صورت چندگانه، نصب و به روز رسانی بسیاری از پلاگین ها مدیریت می کند.

صفحه افزونه / نسخه حرفه ای

افزونه XCloner

XCloner با استفاده از فرمت های متن باز است که به شما در کپی کردن وب سایت کمک می کند. این پلاگین به شما کمک می کند تا هر برنامه PHP / MySQL را تهیه و پشتیبان گیری کنید. شما می توانید پشتیبان گیری گمرکی ایجاد کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

صفحه افزونه

 

 

  • پست تصادفی
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید