ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست آموزش اندروید آموزش گرفتن اسکرین‌شات اندروید ویر و ساعت هوشمند اندرویدی

آموزش گرفتن اسکرین‌شات اندروید ویر و ساعت هوشمند اندرویدی

از ساعت‌های جدید هوشمند با سیستم عامل اندروید ویر، چگونه عکس بگیریم؟

آیا امکانی مثل گرفتن هم‌زمان دکمه‌ی صدای پایین و پاور برای گرفتن اسکرین‌شات از صفحه واچ، وجود دارد؟

با مطلب آموزشی از سایت فارسی سرا همراه شوید تا از صفحه‌ی نمایش ساعت هوشمند، عکس بگیریم. اندروید ویر در نمایش نوتیفیکیشن‌های مختلف و همین‌طور سرویس Google Now عالی است، هر چند سایر کاربری‌های آن هنوز آن طور که باید و شاید مفید نبوده است. یکی از نیازهای همیشگی در ویندوز، مک، اندروید و ios این است که چطور می‌توان سریع و راحت از صفحه عکس گرفت؟ شاید بخواهیم مشکلی را به شکل تصویری توضیح دهیم.

 

اندروید ویر در نمایش نوتیفیکیشن‌های مختلف و همین‌طور سرویس Google Now عالی است، هر چند سایر کاربری‌های آن هنوز آن طور که باید و شاید مفید نبوده است. یکی از نیازهای همیشگی در ویندوز، مک، اندروید و iOS این است که چطور می‌توان سریع و راحت از صفحه عکس گرفت؟ شاید بخواهیم مشکلی را به شکل تصویری توضیح دهید و یا چیزی را مستند کنیم. در اندروید ویر هم این امکان فراهم شده است و اما مراحل کار:

 

در حالی که ساعت هوشمند روی مچ دستتان است و به گوشی مربوط شده، اپلیکیشن Android Wear‌ را اجرا کنید. در گوشه‌ی بالا و سمت راست، منوی سه نقطه‌ای را تپ کنید:

بله، دومین گزینه‌ی منو همان چیزی است که دنبالش بودیم. Take a wearable screenshot … اما این گزینه کار را ناگهان و سریع تمام نمی‌کند. با تپ کردن روی این گزینه، نوتیفیکیشنی در پایین صفحه نمایان می‌شود که بر ارسال دستور ضبط نوتیفیکیشن دلالت می‌کند. باید کمی صبر کنید.

ممکن است حتی ۳۰ ثانیه فرآیند عکاسی و انتقال تصویر به گوشی طول بکشد که با توجه به سرعت پایین ارتباط بلوتوثی منطقی است. در این ۳۰ ثانیه با ساعت هوشمند خود کار نکنید و مطمئن شوید که نمایشگر آن روشن باقی می‌ماند. در نهایت پیامی نمایش داده می‌شود که نشان می‌دهد عکاسی تمام شده است:

این تصویر قابل رویت نیست مگر آنکه آن را Share (اشتراک‌گذاری) کنید. از پنجره‌ی به اشتراک‌گذاری می‌توان سرویسی مثل ایمیل یا گوگل درایو را انتخاب کرد و حتی می‌توان عکس را در حافظه‌ی گوشی ذخیره کرد.

  • پست تصادفی
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید