ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست ورزشی گام به گام طبیعی شما برای بدن شما کارآمد است

گام به گام طبیعی شما برای بدن شما کارآمد است

ب

شروع کنندگان دچار نگرانی درمورد تلاشهای کامل هستند، اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که چالشی که شما به طور طبیعی به آن می پردازید – حتی اگر بی تجربه باشید – کارآمدترین گزینه است.

دانشمندان 33 دونده – برخی از تجربه و برخی از مبتدی – برای انجام یک تردمیل 20 دقیقه ای استخدام کردند. شرکت کنندگان پنج مرحله مختلف گام را با استفاده از ماسک ها اندازه گیری کردند که میزان اکسیژن بدن آنها را اندازه گیری می کند. با استفاده از این اندازه گیری، بدن هنگامی که افراد به طور طبیعی به کار می روند، اکسیژن را به طور موثری مؤثر می دانند. نتایج به دست آمده در مجله بین المللی علوم ورزش توسط دانشمندان، استادان دانشگاه بریگهام یانگ منتشر شده است که خودشان هستند. جرید وارد بخش مسابقات المپیک 2016 در ماراتن ششم را به عهده داشت، در حالی که Iain Hunter یک مشاور برای رشته های ورزشی آمریکا است.

 

این نتایج بدون در نظر گرفتن تجربه در حال اجرا درست است. شرکت کنندگان شامل 19 دونده با تجربه که به طور متوسط حداقل 20 مایل در هفته و 14 دونده بی تجربه که هرگز بیش از پنج مایل در هفته نرفتند. آنها پنج مرحله مختلف را با استفاده از یک مترونوم که هر بار که باید زمین را لمس می کنند بپرند. یکی از آنها گام طبیعی خود، و همچنین گام هایی بود که 8 درصد یا 16 درصد سریعتر و کندتر بود.

 

مهم این است که تأکید کنیم که محققان اندازه گیری می کنند که چگونه کارآیی یک قدم مشخص و نه لزوما اینکه سرعت آن به چه میزان سریع است. این گام های مختلف ممکن است در نهایت آنها را سریعتر کند، حتی اگر بدن آنها انرژی را از لحاظ اقتصادی به اندازه کافی مصرف ندهد. با این حال، خوب است بدانید که حداقل یک مزیت برای چسبیدن به آنچه که به راحتی می آید وجود دارد.

 

 

  • پست تصادفی
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید