ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست مسابقات رالی پورشه به مسابقات رالی کلاس E می پیوندد

پورشه به مسابقات رالی کلاس E می پیوندد

ب

پورشه در سال 2019 به فرمول E، سری کاملی از مسابقات رالی کلاس E می پیوندد. این خبر امروز صبح زود اعلام شد و تنها چند روز پس از آنکه یکی دیگر از تولید کننده های بزرگ آلمانی – مرسدس بنز – اعلام کرده بود که به فرمول E در سال 2019 خواهد پیوست . برای توضیحات بیشتر با سایت فارسی سرا همراه باشید.

تولیدکنندگان آلمانی، در پی ساختن یک اتاق جدید برای سری جدید Motorsport خود هستند تا نمونه اولیه خود را در برنامه مشارکت در کلاس LMP1 مسابقات جهانی استقامت (WEC)، جایی که آن را لومن فقط در 24 ساعته را به دست آورد، به بهره برند. این باعث می شود پورشه دومین تولید کننده بزرگ در رده بالای WEC باشد تا تمرکز این سری را بر روی فرمول E بگذارد، این در حالی ایست که آئودی در همان ماه اکتبر سال گذشته همین کار را انجام داد.

⚡️ ژوئیه 2017. #Audi اعلام ورود به فرمول E کرد. یک هفته بعد #BMW این کار را انجام داد، یک هفته دیگر نیز #Mercedes راه یافت. حالا # پورشه # در این تاریخ به این سری پیوست
– LUCAS DI GRASSI (@ LucasdiGrassi) 28 ژوئیه 2017

هر دو آئودی و پورشه متعلق به گروه فولکس واگن هستند که در چند سال گذشته یک رسوایی در رابطه با انتشار گازهای گلخانه ای بوده است. اما با جریمه و محکومیت ایجاد شده، این بررسی اکنون به برند های فرعی Volkswagen Group تبدیل شده است، زیرا نشانه هایی هم از همان نوع تقلب(رسوایی) در آن برند وجود دارد. علاوه بر این، هفته گذشته مجله آلمانی Der Spiegel گزارشی منتشر کرد که متاسفانه خودروسازان آلمانی از دهه 1990 در رابطه با تقلب آزمایشهای سوخت گیری در دیزنی با آن ها مخالفت شده بود.

در هر صورت، پورشه به یکی از برند های جدید بزرگ خودرو در مسابقات فرمول E  که  فصل سوم آن در آخر این  همین هفته در مونترال برگذار میشود، خواهد پیوست. در سال 2019، این سری پورشه رقابتی بین مرسدس بنز، آئودی، BMW، جگوار، رنو، ماهیندرا و … را رقم خواهد زد.

  • پست تصادفی
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید