ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست تکنولوژی همه چیز درباره واقعیت مجازی

همه چیز درباره واقعیت مجازی

ب

واقعیت را فراموش کنید: در واقعیت مجازی، شما می توانید هر کس و هر کجا که می خواهید، باشید. واقعیت مجازی، واقعی را غیر واقعی می سازد، با استفاده از نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر که به حرکات بدن ما پاسخ می دهد تا ما را در یک موجود متقاعد کننده غرق کند. فضای زیادی برای سوار شدن وجود دارد. مکان های واقعیت مجازی می تواند بزرگ باشد. در زندگی دوم، پیشگام اولیه دنیای مجازی، شما می توانید در دانشگاه حضور داشته باشید، یک پریود داشته باشید، به حالات مختلف _ پف کرده یا .. – هرچه می توانید قرار گیرید. دنیای دوم شامل بیش از 600 مایل مربع از دیگر جهان است.


 

واقعیت مجازی یک روش شگفت انگیز برای سفر با استفاده از چیزی بیش از قدرت تکنولوژی به نظر می رسد. با هدست و ردیاب حرکتی، واقعیت مجازی به شما این امکان را می دهد که در اطراف یک فضای مجازی به نظر برسید. این ابتکار چندین دهه به عنوان فناوری امیدوار کننده در دست بوده که هرگز به طور کامل عرضه نشده است.

شرکت Oculus Rift، HTC و Valve آن را عرضه کرده اند. Vive، Steam-friendly Vive را عرضه کرده است، سونی PlayStation VR را اجرا کرده است، سامسونگ به تازگی یک کنترل کننده جداگانه را به Gear VR اضافه کرده است و پلتفرم Daydream گوگل همچنان در حال ظهور است. بسیاری از هدست های امیدوار کننده در بسیاری از طیف های مختلف با قیمت و قدرت و امکانات مختلفی ارئه شده است.

    HTC Vive/SteamVR

 

Samsung Gear VR

 

Sony PlayStation VR

همه چیز درباره واقعیت مجازی

  • پست تصادفی
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید