ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست بریتانیا دولت بریتانیا دستورالعمل جدید امنیت سایبری را برای اتومبیل های هوشمند صادر کرده است

دولت بریتانیا دستورالعمل جدید امنیت سایبری را برای اتومبیل های هوشمند صادر کرده است

ب

تلاش برای اطمینان از اینکه خودروسازان توجه به امنیت سایبری را جلب می کنند.

 

دولت بریتانیا امروز یک مجموعه جدید از دستورالعمل های طراحی شده برای تشویق خودروسازان به منظور ایجاد وسایل نقلیه سایبری را به عنوان  یک اولویت صادر کرد.لرد کولانان، وزیر حمل و نقل بریتانیا می گوید: به عنوان وسایل نقلیه مستقل و متصل به طور فزاینده در جاده های بریتانیا استفاده می شود، باید حداقل حفاظت از مصرف کنندگان از حملات سایبری، نظارت بر داده های شخصی یا کنترل از راه دور ایجاد شود. هدف این است که “تمام احزاب شرکت کننده در زنجیره تولید و زنجیره تامین … با مجموعه ای از دستورالعمل های سازگار” اشنا شوند.

 

راهنمایی دولتی با عنوان “اصول کلیدی امنیت سایبر خودرو برای وسایل نقلیه متصل و خودکار” شامل هشت اصل اساسی است. سازمان ها باید اطمینان حاصل کنند که امنیت یک اولویت در سطح هیئت مدیره است، تولید کنندگان باید خطرات احتمالی را به ویژه با پیمانکاران شخص ثالث ارزیابی کنند، نیازهای امنیتی خودرو برای مدت زمان طولانی سیستم مورد نظر، سازمان ها و قراردادی های فرعی باید با هم کار کنند تا امنیت خود را تأیید کنند فرایندها و محصولات، سیستم های امنیتی باید از کار افتاده باشند، تولید کنندگان باید نرم افزار را در طول عمر سیستم مورد انتظار مدیریت کنند، ذخیره سازی داده ها باید امن باشد، و وسایل نقلیه یا سیستم ها باید بتوانند در برابر حملات مقاومت کنند و به کار خود ادامه دهند.

 

اساسا، خودروسازان باید تاکید بیشتری بر روی اطمینان از اینکه سیستم ها در محصولات خود امن هستند و مصرف کنندگان نگران نباشند، چون آنها دارای یک وسیله نقلیه قدیمی هستند.

این تنها راهی نیست که دولت انگلیس در حال کار بر روی وسایل نقلیه مستقل است. در طی سخنرانی خود در پارلمان در ماه ژوئن، ملکه اعلام کرد که لایحه اتوبوس و وسایل الکتریکی، که “اجازه نوآوری برای شکوفایی و اطمینان اختراع شده، طراحی شده و با خیال راحت در انگلستان طراحی و اجرا شود.”

  • پست تصادفی

دیدگاه ها بسته شده

بیشتر بخوانید