ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست جهانگردی داستان گورستان عروسک ها; مکزیکوسیتی

داستان گورستان عروسک ها; مکزیکوسیتی

در این داستانی می خواهیم به یک جزیره‌ی خاص و اسرار‌آمیز سفر کنیم. جزیره‌ای ترسناک با ماجرایی غم‌انگیز در مکزیکوسیتی.

جزیره‌ی عروسک‌ها به واقع یکی از جالب ترین مکان هایی است که می‌توان به آن سفر کرد. این شهر اسرار‌آمیز در مسافت کوتاهی از مکزیکوسیتی واقع شده و با ساکنان خاص خود منظره‌ای ترسناک و خیره کننده ای را به وجود آورده است. کل این جزیره را عروسک‌هایی عجیب و ترسناک تشکیل می‌دهند. که تا قبل از سال ۲۰۰۱ تنها یک پیرمرد کهن سال در کل جزیره سکونت داشته است.

جزیره ی عروسک ها

این جزیره مملوء از مناظری است که نمی‌توان مثل و مانند آنها را در هیچ منطقه‌ی دیگری در جهان مشاهده کرد.

جزیره ی عروسک ها

 جزیره، گورستانی وسیع از عروسک‌هایی است که در گوشه و کنار آن آویزانند. فرقی نمی‌کند جزو گردشگران پر دل‌ و جرات باشید یا خیر. با ورود به فضای جزیره ترسی عجیب تمام وجودتان را فرا می‌گیرد. این درست همان چیزی است که موجب شده جزیره‌‌ی عروسک‌ها به عنوان یکی از ترسناک‌ترین مناطق توریستی در دنیا شناخته شود و همواره در صدر عجیب‌ترین‌های گردشگری باقی بماند.

سفر به مکزیک

جزیره‌‌ی عروسک‌ها کجاست؟

جزیره ی عروسک ها

جزیره‌ی عروسک‌ها در جنوب شهر مکزیکو سیتی واقع شده و امروزه به عنوان یکی از پرترددترین نقاط گردشگری منطقه جایگاهی خاص در مکزیک را به خود اختصاص داده است.

جزیره ی عروسک ها مکزیک

می‌توانید در گوشه و کنار جزیره با اندام‌های ترسناک و وهم انگیز عروسک‌ها روبه‌رو شوید. عروسک‌هایی که از تنه‌ی درخت‌ها و شاخه‌هایشان آویزانند. عروسک‌های رها شده بر روی زمین. عروسک‌هایی با چشم‌های باز و اندام‌های کثیف و گل آلود.

جزیره ی عروسک ها

به طور حتم اولین مساله‌ای که با سفر به این جزیره‌ی راز آلود با آن مواجه می‌شوید غم و انرژی دلهره آوری است که در فضا احساس می‌شود. داستان از این قرار است که بیش از نیم قرن پیش، مردی به نام دون ژولیان سانتانا، تن بی‌جان دختر بچه‌ای را در کانالی حوالی جزیره، از آب گرفت. چندی پس از آن، عروسکی که بر روی آب کانال شناور بود را از آب بیرون کشید و به تنه‌ی یکی از درختان جزیره آویزان کرد. او اعتقاد داشت این مساله روح دختر را به آرامش می‌رساند و موجب می‌شود که دخترک احساس شادی کند.

جزیره ی عروسک ها

به طور حتم این داستان همینجا به پایان نرسید. چراکه یک عروسک نمی‌توانست بار حفاظت از جزیره را به دوش بکشد و موجبات آرامش روح دخترک مرده را فراهم کند. این جریان باعث شد که دون ژولیان به عنوان شکارچی عروسک‌های رها شده، منطقه را زیر پا بگذارد و صدها عروسک را در جزیره‌ی اسرار آمیزش جمع‌آوری کند.

سفر به جزیره ی عروسک ها

در سال ۲۰۰۱ فضای این جزیره با غرق شدن دون ژولیان در کانال آب  ترسناک‌تر شد. محلی‌ها معتقدند که روح عروسک‌ها و دختر بچه باعث غرق شدن پیرمرد در کانال شده است. در حال حاضر این منطقه به دلیل جو عجیب و وحشت‌آور خود و همچنین داستان‌هایی که در رابطه با آن سر زبان‌ها افتاده، شهرتی خاص بین گردشگران و توریست‌های خارجی پیدا کرده است.

به خاطر داشته باشید که فضای جزیره به صورتی است که نمی‌توان راحت در آن قدم زد. در هر نقطه با عروسک‌هایی عجیب و دلهره آور روبه‌رو هستیم. بنابراین سفر به این ناحیه به تمام گردشگران توصیه نمی‌شود. چراکه ممکن است با صحنه‌هایی مواجه شوید که دیدن آن برای شما چندان خوشایند نباشد. به طور مثال: بعضی از این عروسک‌ها به عنوان لانه برای حشرات و جانوران جزیره، نمایی وحشت‌آور ایجاد کرده اند که دیدن آن می‌تواند برای گردشگران معمولی اذیت کننده باشد.

جزیره ی عروسک ها

آدرس

جزیره‌ی عروسک‌ها روی نقشه جنوب شهر مکزیکوسیتی

راهنمای مسیر دسترسی:

این مکان در بخش جنوبی مکزیکوسیتی قرار گرفته و گردشگران با عبور از کانال خوشیمیکو به وسیله قایق، به آن دسترسی پیدا می‌کنند.

  • پست تصادفی
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید