ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست اتومبیل خریداران Tesla Model 3 از مهمترین خودروهای الکتریکی که تا به حال ساخته شده اند، چه می خواهند؟

خریداران Tesla Model 3 از مهمترین خودروهای الکتریکی که تا به حال ساخته شده اند، چه می خواهند؟

ب
اطلاعات کافی وجود دارد که تخیلات مردم در شکاف ها پر شده و این یک ماشین جادویی است.
شما احتمالا شنیده اید، اما امروز یک روز بسیار مهم برای Elon Musk و Tesla است. بعد از ظهر امروز، Musk میزبان منحصر به فرد هدایت برای 30 نفر که مشتری مدل 3، ماشین الکتریکی توزلا را در اختیار دارد، میزبانی خواهد کرد. آنها اولین افرادی هستند که در جهان (به نام Musk نامیده می شوند) برای دریافت آنچه که به طور گسترده ای به عنوان یکی از مهم ترین ماشین های الکتریکی در زمان ما دیده می شود.
برای تسلا، همه اینها به مدل 3 منجر شده است. اگر باور کنید که این ترس و وحشت است، این خودرویی است که ما را از چنگالهای بد موتور احتراق داخلی نجات خواهد داد – و فقط برای 35،000 دلار.
میشل کربی، تحلیلگر ارشد در AutoTrader، گفت: مدل 3 به مراتب بیشتر از یک ماشین است. “اگر موفقیت آمیز باشد، این یک پیشرفت برای وسایل نقلیه الکتریکی خواهد بود و از لحاظ گسترش تکنولوژی امیدوار کننده خواهد بود. با این حال، چالش های بزرگی هستند. “
برای صدها هزار نفر از افرادی که 1000 دلار سپرده برای ذخیره مدل 3 دارند، امروز یک لحظه از هرج و مرج و تحریک است. بعد از همه، آنها خودرو را تضمین نمی کنند تا زمانی که فرصتی برای دسترسی به استودیو طراحی آنلاین داشته باشند و خودرو را برای ساختن سفارش آماده کنند. کارکنان تسلا، که گزارش شده 10،000 از 500،000 رزرو تخمین زده شده است، اولویت داده می شود. به این معنی که تعداد کمی از افراد غیر تسلا استخدام می کنند این خودرو تا پایان سال آینده رانندگی خواهد کرد.
با این حال، بسیاری از Kool-Aid مسکو را دوست دارند، اعتقاد دارند که در راه عدالت زیست محیطی و تکنولوژیکی هستند. اما آنها همچنین به طور آشکارا سؤال می کنند که آیا تسلا قادر خواهد بود که مدل 3 را به عنوان وعده داده شده تحویل دهد. تسلا در طول چندین سال به ندرت با ده ها تن از پیش بینی ها مواجه شده است، به این ترتیب که مهلت های منفجر شده به عنوان نشانه ای از تمدید مسکن تبدیل شده است.
نخستین مدل تولید 3 در اوایل ماه جاری از خط مونتاژ در کارخانه تگزلا فریمونت خارج شد. انتظار می رود که تولید در ماه اوت افزایش یابد.
ما می دانیم که مدل 3 به معنای تسلا است. این یک شکست برای تولید کننده خودرو الکتریکی با ارزش است که ارزش گذاری آن را افزایش داده است،
اما هنگام صحبت با خریداران احتمالی مدل 3، یک روایت ترحم گرانه ظاهر می شود. بعضی ها فقط حقایق را می خواهند: چقدر هزینه می شود، چه موقع پیکربندی را راه اندازی خواهد کرد، چه نسخه ای از Autopilot آنها را دریافت خواهد کرد، و غیره اما سایر نگهبان ها می گویند مدل 3 نشان دهنده آینده، پاکیزه، راه پایدار تر برای مسافرت رفتن. به طرز عجیب و غریب، خرید این ماشین حرکت به سوی آینده ای که مالکیت ماشین شخصی و رانندگی خود، کاملا منسوخ شده است.
 
  • پست تصادفی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید