ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست اینترنت 5G اپل اینترنت 5G برای آیفون های آینده قرار می دهد

اپل اینترنت 5G برای آیفون های آینده قرار می دهد

ب

به گزارش سایت فارسی سرا به گفته DSLReports، اپل به طور رسمی گواهی FCC برای مجوز آزمایشی برای آزمایش فناوری داده اینترنت 5G – به ویژه در طیف موجک میلیمتری کوتاه در گروههای 28 گیگاهرتزی و 39 گیگاهرتز را تأیید کرده است. FCC بخش هایی از این تکه های طیفی را برای تابستان امسال برای شرکت ها جهت تست تکنولوژی 5G تخصیص داده است، بنابراین به نظر می رسد که اپل می خواهد شروع به کاوش 5G کند.

مقالات مرتبط
5G چیست؟

اپل درخواست مجوز آزمایشی در اوایل سال جاری را با هدف «ارائه اطلاعات مهندسی مربوط به بهره برداری از دستگاه های موجود در شبکه های 5G آینده» ارائه داده است.

این واقعیت که اپل در حال بررسی گروه موج میکرو برای آزمایش داده اینترنت 5G است  اخیرا اطلاعیه ها حاکی از آن دارد که 5G در Sprint و T-Mobile هر دو shied دورتری نسبت به باند فرکانس بالا که در اپل تست شده است، دارد. T-Mobile شبکه 5G خود را (حداقل تا حدودی) در طیف 600 مگاهرتز و فرکانس پایین تر متمرکز می کند، درحالیکه Sprint به دنبال راه اندازی در باند 2.5 گیگاهرتزی بوده است.

گفته می شود که به طور قطع یقین، هنوز هیچ استاندارد رسمی و توافق شده بر روی 5G وجود ندارد و حتی احتمال دارد که 5G در نهایت به کنار برود و داده هایی با باند موج های میلیمتری با فرکانس بالا و سنت های کوتاه تر – انتقال با فرکانس کم ، همراه با تلفیفی از سایر فن آوری های جدید که سرعت داده را بهبود می بخشد، جایگزین شود.

  • پست تصادفی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید