ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

    صفحه نخست جالب و خواندنی آیفون 8 به نوار موقعیت قویتری مجهز میشود

آیفون 8 به نوار موقعیت قویتری مجهز میشود

ب

ینکه طراحی آیفون ۸ اپل چگونه خواهد بود، برای بسیاری از علاقمندان به حوزه‌ی فناوری و  جذابیتی زیاددارد. اگرچه با توجه به اطلاعاتی که به تازگی در فرم‌ور اسپیکر هوشمند هوم‌پاد به دست آمده است   اپل طراحی نهایی آيفون ۸ را تایید کرده است. طرح تایید شده در فرم‌ور هوم‌پاد با طرح‌هایی که پیش از این در مورد سبک طراحی آيفون ۸ دیده بودیم، تطابق دارد و بدین ترتیب منتظریم این دستگاه به یک نمایشگر بدون حاشیه تجهیز شود که البته در بالای آن تعدادی سنسور و دوربین جلویی اماده شده است.

بخش بالایی نمایشگر آیفون ۸ جایگاه قرار گیری اسپیکر مکالمه، دوربین جلویی و سنسورهای دیگر است.  واقعا اگر طراحی آیفون ۸ به همین شکل باشد، بنابه این علت شاهد یک طرح شگفتی خواهیم بود که احتمالا باعث ایجاد تغییراتی در رابط کاربری اپلیکیشن‌ها خواهد شد. اما بنا به اعلام توسعه‌دهنده‌ای به نام استیو تروتون اسمیت، ظاهرا اپل از قبل به این مورد فکر کرده و در واقع شاید راه‌حلی هم برای آن داشته است

بنا به نظره تروتون اسمیت، به‌نظر می‌رسد اپل بخش نوار وضعیت آیفون ۸ را بازطراحی کرده  است و ظاهرا این قسمت از نظر طراحی قدرتمندتر خواهد بود. همچنین پیش‌بینی شده که نوار وضعیت گوشی یاد شده به ویزه تقسیم شده و به همین دلیل احتمالا روش مختلفی برای کار با این بخش ارائه می شود. در این صورت نوار وضعیت گوشی‌های آيفون در چند سال جدید تقریبا بدون تغییر بوده است.

در هرحال باید کمی بیشتر صبر کنیم تا گوشی هوشمند آیفون ۸ در ماه سپتامبر رسما معرفی  میشود و در آن زمان می‌توان نگاه دقیق‌تری به تغییرات این محصول داشت.

  • پست تصادفی
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید